Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Yaşar BİBEROĞLU, AK Parti Trabzon Milletvekili aday adaylığını açıkladı

Kamuda Taşeron İşçi Pozisyonundan Sürekli İşçi Kadrosuna Geçen Tek Milletvekili Aday Adayı

09.05.2018 15:29 tarihinde yayınlandı
Yaşar BİBEROĞLU, AK Parti Trabzon Milletvekili aday adaylığını açıkladı

1980 yılında Trabzonun Sürmene İlçesinde doğdum.İlk Orta ve Lise Eğitimimi Sürmene de tamaladım.2011 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler bölümünden mezun oldum.Daha sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü 2015 yılında bitirdim.Karadeniz Teknik Üniversitesinde 12 yıl Taşeron işçi statüsünde göev yaptım.Evli ve 1 çocuk babasıyim.

Ak Parti Hükümetinin Çalışmaları ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN' ın talimatları ile yıllarca kangrenleşerek devam eden Taşeron işçi satatüsünden hayal dahi edemiyeceğimiz, duyduğumuzda inanamıyacağımız sürekli işçi kadrosuna kavuştuk.Bu Kitlenın içinden gelmiş biri olarak bu imkanları bize sağlayan iktidara olan minnet borcumu Milletvekili aday adayı olmak suretiyle Taşeronluktan gelen sürekli işçi kesiminin sesi ve yüzü olarak bu kitlenin teveccühünü Ak parti lehine yöneltebileceğime cani gönülden inanıyorum.

Ben doktor değilim ,avukat değilim,sanayıcı,toprak ağası,toplumda öne çıkmış bir sanatçı,sporcu değilim. Ben aday olma sürecindeki maddi şartları bile fedakarlıkla temin etmiş biriyim.

kamuda sayıları 900 bine aileleriyle birlikte 4 milyona yaklaşan taşeron işçi pozisyonundan sürekli işçi kadrosuna geçen bu kesimin içinden gelen biri olarak aday adayı olmakla bu kesimin yüzü sesi ve temsilcisi olabileceğime cani gönülden inanıyorum.24 hazıran seçimlerıne giderken her bir oyun çok büyük önem arz ettiği bu zamanda bu kitleye yeterli imkanlarla ulaşılması,duyurulması işlenmesi hâlinde teveccühlerinin Ak Parti lehine tecelli edeceğine yürekten inanıyorum.

24 Hazıran seçimlerine giderken dünya eşine ve benzerine rastlanmayan 15 temmuz ruhu Çanakkale ruhu ce ülkemizin lideri Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın kararlılığı içeride ve dışarıda ki Türkiye karşıtlarını tir tir titremekte,Çünkü 24 hazıran seçimleriyle Milletimizin sandıkta vuracağı çok güçlü demokratik tokatla eski sistemin kalıntılarının ortadan kalkacağı içerde ve dişardaki terör örgütlerinin miladını dolduracağı tarih olacaktır.

Rabbim davamızı,dirliğimizi,ahdımızı aziz, yolumuzu açık eylesin .

Aday Aadylığımın Ülkemize,Milletimize,Trabzonumuza ve 900 bin Emekçi kardeşimize hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.


 

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 747
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 338
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 305
İbrahim Çelebi Çaykara için AK... 303
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 295
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 109
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 107
Törenle Dünya evine girdiler 92
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 54
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 54
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 20
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv