Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Trabzon Ak Parti İl Kongresi Hazırlığı devam ediyor

21.03.2018 11:14 tarihinde yayınlandı
Trabzon Ak Parti İl Kongresi Hazırlığı devam ediyor

AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, Ortahisar Belediyesi’nin himayelerinde düzenlenen, Yerel Buluşmalar kapsamında partinin Mahalle Başkanları ve İlçe Teşkilatı Toplantısı’nda mahalle başkanlarıyla bir araya geldi. Başkan Altunbaş, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç’in de katıldığı toplantıda, Ortahisar ilçesinde bulunan 85 mahalle başkanına hitap etti. Toplantıda, 25 Mart 2018 Pazar günü saat 15.00’te gerçekleşecek AK Parti İl Kongresi için yapılacak hazırlıklardan bahseden Altunbaş, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla coşkulu ve şölen havasında bir kongreyi hep birlikte icra edeceğiz. Genciyle yaşlısıyla milletin adamını en güzel şekilde karşılayacak ve ağırlayacağız.

Mevcut ve yeni seçilen tüm mahalle başkanlarımız bu partinin ve davanın birer neferleri olarak böylesine kutlu bir liderle birlikte olduğumuz için hepimiz çok şanslıyız. Kongremizin kusursuz olması için tüm arkadaşlarımızın üzerlerine önemli sorumluluklar düşüyor. Hep birlikte güzel bir kongre geçireceğimize inanıyorum” dedi.

“2019 İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

AK Parti’yi 2019 seçimlerine taşımak adına her geçen gün bir önceki günden daha çok çalışılması gerektiğini söyleyen Altunbaş, “Bizler bu koltuklarda bugün varız yarın yokuz. Hepimiz bir görevi icra etmek ve davaya hizmet etmek için buradayız. Hepimizden beklenen de verilen görevleri layıkıyla yerine getirmek ve hakkı teslim etmektir. Bu bilinçle hepimiz bir önceki günden daha çok çalışmalı ve gayret etmeliyiz. Bizi biz yapan olgunun her gün seçim varmış gibi çalışmak, vatandaşın her anında yanında olmak ve taşıdığımız halis niyetler olduğu asla unutulmamalı.

2019’da gerçekleşecek mahalli idareler yerel seçimleri ve genel seçimlerde bu kadrolarla alnımızın akıyla geçmişte olduğu gibi yine başaracağız ve çıtayı daha da yükselteceğiz. Bunun için ilk günkü aşkla, heyecanla çalışacağız, gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 747
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 338
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 305
İbrahim Çelebi Çaykara için AK... 303
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 295
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 109
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 107
Törenle Dünya evine girdiler 92
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 54
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 54
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 20
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv