Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Polis Teşkilatının 173.Yılı Çaykara´da Kutlandı

10.04.2018 14:51 tarihinde yayınlandı
Polis Teşkilatının 173.Yılı Çaykara´da Kutlandı

Polis Teşkilatının 173.Kuruluş Yıl Dönümü Çaykara İlçemizde gerçekleştirilen çeşitli törenler ile kutlandı. Çaykara İlçemizde 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173.Yıl Dönümü Etkinlikleri ilk olarak Hükümet Konağı Önünde gerçekleştirilen tören ile başladı .Hükümet Konağı önünde gerçekleştirilen Tören yoğun bir katılım ile gerçekleşti.


Törene Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı,Çaykara Belediye Başkan Vekili Mustafa Hacıabdullahoğlu,İlçe Emniyet Amiri Göktay Öksüz,İlçe Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Üsteğmen Muhammet Alver,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çamurali,Çaykara Müftüsü Abdurrahman Koç,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,CHP Çaykara İlçe Başkanı İsmail Sarı,MHP Çaykara İlçe Başkanı Savaş Kösüz,Çaykara Esnaf Odası Başkanı Ali Şükrü Aydın,Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çamlıbel Mahallesi Muhtarı Abdullah Kulaç,Daire Amirleri,İlçemizde Görev Yapan Muhtarlar,Protokol Üyeleri ile Emniyet Yetkilileri katıldılar.

Hükümet Konağı önündeki Tören Çaykara İlçe Emniyet Amiri Göktay Öksüz tarafından Atatürk Büstüne Çelenk sunulması ile başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Polis Memuru Lütfü Özdemir tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma gerçekleştirildi.

Kaymakam Ayrancı; Emniyet Mensuplarımızın toplumumuzun en önemli temel yapı taşları olduklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Toplumumuzun can ve mal güvenliğinin Emniyet Mensuplarımız olan Kahraman Polislerimizin ellerinde bulunduğunu ve de onların da gerektiğinde canlarını ortaya koyma pahasına toplumumuzun can ve mal güvenliğini sağladıklarını sözlerine ekledi.

Kahraman Türk Polisinin Başarıları,fedakarlıkları ve de kahramanlıkları ile Aziz Milletimizin yüreğinde taht kurduğunu ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Halkımızın sevgisini ve güvenini en üst seviyede kazanmanın haklı gururunu yaşayan Kahraman Polislerimizin bu gün çok büyük bir gurur ile Kuruluşlarının 173. Yıl Dönümünü kutladıklarını sözlerine ekledi.

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173.Yıl Dönümü Münasebeti ile Çaykara İlçemizdeki Lise Öğrencileri arasında gerçekleştirilen Şiir Yazma Yarışmasında Birinci Seçilen Çaykara Anadolu Lisesi 11-B Sınıfı Öğrencisi Suade Aybüke Kofoğlu “Türk Polisi” isimli şiiri törende okutuldu. Kendi yazdığı şiiri duygu yoğunluğu içinde mükemmel bir şekilde okuyan Suade Aybüke Kofoğlu Protokol Üyelerinden büyük bir alkış aldı.

Ödül Kaymakam Ayrancıdan Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173.Yıl Dönümü Münasebeti ile Çaykara İlçemizdeki Lise Öğrencileri arasında gerçekleştirilen Şiir Yazma Yarışmasında Birinci Seçilen Çaykara Anadolu Lisesi 11-B Sınıfı Öğrencisi Suade Aybüke Kofoğlu´na Şampiyonluk ödülü Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı tarafından takdim edildi.

 2. Ödülü Hacıabdullahoğlundan ; Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173.Yıl Dönümü Münasebeti ile Çaykara İlçemizdeki Lise Öğrencileri arasında gerçekleştirilen Şiir Yazma Yarışmasında İkinci Seçilen Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Lisesi 9-B Sınıfı Öğrencisi Nur Keskin´e Ödülü Çaykara Belediye Başkan Vekili Mustafa Hacıabdullahoğlu tarafından takdim edildi.

 Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173.Yıl Dönümü Münasebeti ile Çaykara İlçemizdeki Lise Öğrencileri arasında gerçekleştirilen Şiir Yazma Yarışmasında Üçüncü Seçilen Çaykara Çok Programlı Anadolu Lisesi 10-A Sınıfı Öğrencisi Mehmet Kamburoğlu´na ödülü Çaykara İlçe Emniyet Amiri Güktay Öksüz tarafından takdim edildi.

 Tören ilçe emniyet müdürlüğü önünde Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yıl Dönümü Etkinliklerinin ikinci bölümü Çaykara İlçe Emniyet Müdürlüğünün bahçesinde gerçekleştirildi.

MÜFTÜ KOÇ´TAN ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DUA: Çaykara Müftüsü Abdurrahman Koç tarafından vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını feda ederek Şehitlik mertebesine ulaşan Kahraman Emniyet Mensuplarımız için Kur´an-ı Kerim Tilaveti gerçekleştirildi, ve de Aziz Şehitlerimiz için Dua yapıldı. DUA VE KURBAN KESİMİ Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün bahçesinde Kahraman Polislerimiz için Dualar eşliğinde Kurban Kesimi gerçekleştirildi. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Törene katılan Emniyet görevlileri ve de Protokol üyelerine İlçe Emniyet Müdürlüğünün bahçesinde İkram gerçekleştirildi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Kılıçdaroğlu İstanbul için Tra... 1128
Ahmet Kaan Gür 16 yaşında kaza... 1118
Mazhar Yıldırımhan adaylığını ... 1046
Ergin Aydın Büyükşehir Belediy... 984
AK Parti Trabzon aday adayları... 963
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 491
Eski Belediye Başkanı Namık Ke... 281
CHP'den Trabzon'a yerel seçim ... 270
İbrahim Çelebi Çaykara için AK... 266
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 131
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 68
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 66
Törenle Dünya evine girdiler 56
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 32
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 16
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 15
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv