Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Ortahisar Kaymakam Numan Hatipoğlu, Memur-Sen’i Ziyaret Etti.

26.03.2018 08:58 tarihinde yayınlandı
Ortahisar Kaymakam Numan Hatipoğlu, Memur-Sen’i Ziyaret Etti.

Ortahisar  Kaymakami Numan Hatipoğlu Trabzon Memur-seni ziyaret ederek  önemli açıklamalarda bulundu. İdarecilik hayatında birçok İl ve ilçe de görev yaptığını, bu görevinden dolayı büyük onur ve gurur duyduğunu ifade eden Kaymakam Numan Hatipoğlu, “Her daim halkla iç içe oldum. Yapılan organizasyonlarda yer aldım ve destek verdim. Görev sürem boyunca eğitime, sağlığa ve güvenliğe çok önem verdim, fakat eğitim,ülkemizin geleceğinin şekilldiren nesillerin yetişmesine doğrudan katkı yapılan ortam olarak üzerinde durulması gereken en hassas bir konu olması nedeniyle daha çok önem verdim.”dedi.

Yaptığı konuşmasında esas olanın bu ülkedeki gelişimi ve değişimi iyi gözlemleyebilmenin ve doğru teşhis koyabilmenin olduğunun altını çizen Kaymakam Numan Hatipoğlu, “23 yıllık görevim süresince memur ve çiftçi bir ailenen çocuğu,halkatan gelen biri olarak halkla hep iç içe oldum. Halktan hiçbir zaman kopmadın. Bundan sonra da böyle olmaya da devam edeceğiz. Rabbime şükürler olsun ki Ortahisar gibi büyük bir ilçede Kaymakam olma lütfunu bana nasip etti.”dedi. 

Eğitimde ve Sporda Başarılıyız Trabzon ve Ortahisar ilçesinin eğitim, sosyal ve sportif etkinliklerinde önemli başarılar elde ettiğini belirten Kaymakam Numan Hatipoğlu, “Emeği geçen başta velilerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere eğitim çalışanlarımızı tebrik ediyorum. Eski adrı TEOG sınavlarında LYS ve LGS sınavlarında Türkiyşe’de ilk 10 arasındayız. Bu önemli bir başarıdır.

Bu başarıyı daha da ileriye nasıl çıkarabiliriz bunun uğraşı içerisindeyiz. Sportif anlamda da Trükiye ve Avrupa şampiyonlarımız vardır. Bu gurur vericidir. Trabzon tesisleşmede Türkiye’de 7. sıradadır. Tesisleri kullanma anlamında son bir yılda önemli çalışmalarımız oldu. Çok şükür şimdi iyi bir noktadayız. Hedefimiz tüm öğrdencilerimizin mutlaka bir spor yapmaların sağlamaktır. Diğer yandan kitap okumalarını da çok önemsiyorum.”şeklinde konuştu.

"Memur-Sen’den Kaymakam Hatipoğlu’na Teşekkür"

Kaymakam Numan Hatipoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Memur-Sen İl Başkanı Mehmet Kara, "Trabzon insanı her zaman 'söz konusu vatansa gerisi teferruattır" düsturuyla hareket etmiş ve bundan sonra da etmeye devam edecektir. Trabzonlular hain darbe girişimi fark edildiği ilk anda, en hızlı tepkiyi vermiş ve meydanları doldurmuştur. Herkes şunu iyi bilmelidir ki Karadenizliler 80 milyon vatan evladı gibi kanının son damlasına kadar vatan nöbetinde olmuştur ve bundan sonra da olacaktır. İnşallah büyük yarınları hep birlikte inşa edeceğiz. " ifadelerini kullandı. Son üç yılda eğitimde Türkiye sıralamasında Trabzon 39. Sıradalardan 7. sıraya yükselerek büyük bir başarı yakaladığına dikkat çeken Kara, “Bu çıtayı inşallah daha yükseklere çıkaracağız” dedi.

Başkan Kara, kitap okuma alışkanlığının kazandırılması amacıyla okullarda kitap okuma kampanyala düzenlediklerini ve başarılı oldukkların sözlerine ekledi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Kılıçdaroğlu İstanbul için Tra... 1128
Ahmet Kaan Gür 16 yaşında kaza... 1118
Mazhar Yıldırımhan adaylığını ... 1046
Ergin Aydın Büyükşehir Belediy... 984
AK Parti Trabzon aday adayları... 963
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 491
Eski Belediye Başkanı Namık Ke... 281
CHP'den Trabzon'a yerel seçim ... 270
İbrahim Çelebi Çaykara için AK... 266
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 131
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 68
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 66
Törenle Dünya evine girdiler 56
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 32
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 16
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 15
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv