Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Kırklareli Valisinden Türkoğlu Şirket Yöneticilerine Ziyaret !

12.06.2018 23:03 tarihinde yayınlandı
Kırklareli Valisinden Türkoğlu Şirket Yöneticilerine Ziyaret !

18.05.2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Vali Atamaları Hakkında Karar” ile Kırklareli Valiliği görevine atanan Trabzonun Vakfıkebir ilçesinden olan Hemşehrimiz Vali sayin Osman Bilgin,Çaykara Köknar Mahallesinden olan,

Köknar Kâğıt Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş şirket sahiplerinden Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hakkı Türkoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Türkoğlu, Şirket Genel Müdürü Yusuf Türkoğlu ve Şirket Genel Müdür Yardımcısı Fatih Türkoğlu etkin, verimli ve başarılı çalışmalarıyla bir çok insanımıza iş imkanı sağlayarak Türkiyedeki istihtam açığının kapatılmasında ve ülkemizin en büyük kâğıt ve Karton üretiminin gerçekleştirilmesi sonucu Türkiye ekonmisine büyük ölçüde katkı sağlayan Türkoğlu Kardeşlerini Lüleburgaz´da faaliyet vermekte olan   Kağıt Karton Sanayı A.Ş. fabrikasında ziyaret etti.

Şirket Yönetim kurulu Başkanı İbrahim Hakkı Türkoğlu Gerçekleştirilen bu önemli ziyaretten dolayı Hemşehrisi olan Vali Osman Bilgin'e teşekkür ederek  memnunluk duygularını ifade ederek bundan sonraki ziyaretlerin  daha kapsamlı olacak şekılde devam etmesını arzuladıklarını ,birlik ve beraberlik içerisinde  Türkiyeyi  güçlü bir ekonomiyle  daha ileriye  taşımak  en büyük arzularının olduğunu belirtti.

Vali Osman Bilgin  Başta Şirket Yöentim kurulu Başkanı İbrahim Türkoğlu ve ekibine Türkiyenın ekonomisine, gerek işçi açısından ve  gerekse vergi sıralaması açısından  ilk öncülüğü alarak  bu ölçüdeki katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ederek başarılar diledi.

Köknar Kağıt Karton Sanayi ve Ticaret A.Ş´nin sahiplerinden Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hakkı Türkoğlu ve beraberindekilrden Fikret Mazlum,Kaymakam Mustafa Yaman,Halil Türkoğlu,Kırklareli Valisi Osman Bilgin,ve Ticaret Odası Başkanı Siyami Aslanla birlikte resim çektirip  Sayin Bilgin'i uğurladılar. 

OSMAN BİLGİN KİMDİR ?

1978 yılında Trabzon İlinin Vakfıkebir ilçesinde dünyaya geldi. Lise öğrenimini Vakfıkebir ilçesinde tamamladı.1997 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Hisse Senetleri Piyasası Müdürlüğünde Brokerlik eğitimi aldı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajı sonrası 1998-1999 yılları arasında 1 yıl Avukatlık yaptı. 2000 yılında Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine atandı.

2000-2003 yılları arasındaki Kaymakamlık adaylığı döneminde sırasıyla; Konya - Çumra, Ordu - Ünye, Manisa - Ahmetli ve Kula İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. 2003 yılında yapılan Kaymakamlık Kursunu bitirerek aynı yıl Asil Kaymakam olarak atandı. Sırasıyla; 2003-2005 yılları arasında Tokat - Pazar Kaymakamlığı, 2005-2007 yılları arasında Gümüşhane - Kürtün Kaymakamlığı, 2007-2010 yılları arasında Malatya - Kale Kaymakamlığı ve 1 yıl süre ile Malatya Vali Yardımcılığı, 2010-2012 Aydın - Buharkent Kaymakamlığı, 2012-2015 yılları arasında Giresun - Espiye Kaymakamlığı ve 2015 - 2016 yılları arasında Manisa - Alaşehir Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 30 Kasım 2016 tarihli Müşterek Kararname ile İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı olarak atandı.

18.05.2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Vali Atamaları Hakkında Karar” ile Kırklareli Valiliği görevine atanan Vali Osman BİLGİN, İngilizce Öğretmeni İlknur BİLGİN ile evli olup bir kız bir erkek çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 887
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 446
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 403
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 332
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 263
Ankara'daki tren kazansından T... 135
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 135
Trabzon'da şampiyonada yarışac... 131
Personel Şube Müdürü Ercan pol... 125
Törenle Dünya evine girdiler 121
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 83
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 83
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 49
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv