Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı İle Buluştu

04.06.2018 09:01 tarihinde yayınlandı
Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı İle Buluştu

Kaymakam Ayrancı ve Başkan Tok Uzungöl Esnafı ile bir araya gelerek Yeni Turizm Sezonunu değerlendirdiler.Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı ve Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Sahur Kahvaltısında Uzungöl Esnafı ile bir araya gelerek Yeni Turizm Sezonunu değerlendirdiler.

Uzungöl Mucca Cafe´de gerçekleştirilen ve de Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı´nın Başkanlığında gerçekleştirilen Sohbet Toplantısına Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,Ak Parti Çaykara İlçe Başkanı Muhammet Selçuk,Uzungöl Muhtarı Mustafa Tahan,Uzungöl Turizmini Yaşatma Derneği Başkanı Mustafa Akyüz,Uzungöl Biruz Yönetim Kurulu Başkanı İdris Akyüz,Uzungöl Milli Birlik ve Kardeşlik Derneği Başkanı Ali Zeyrek ile kalabalık bir Turizmci Grubu katıldı. KATILIMCILARIN HEPSİ GENÇ TURİZMCİLER Her zaman söyleriz.

Uzungöl´de Turizmin ufkunu açacak olan ve de Uzungöl´ü değişime taşıyacak olan nesil Genç Turizmcilerdir diye dün akşam Kaymakam ve Belediye Başkanımızın Toplantısında gördüğümüz fotoğraf bizleri fazlası ile mutlu etti.Çünkü Toplantıya katılan Turizmcilerimizin tamamı Genç Turizmcilerimizden oluşuyordu.

NEDEN Mİ GENÇ TURİZMCİLER

Neden mi Genç Turizmciler:İşte size sebepleri 1-Öncelikle hepsi çok iyi aile eğitimi almış örnek gençlerimiz. 2-Hepsi çok iyi birer Üniversite bitirmiş.Bir çoğu Yüksek Öğrenimini Turizm alanında yapmış ve de Turizm alanında uzmanlaşmış 3-Hepsi Turizm Hamuru içerisinde çekirdekten yetişmiş.Doğdukşarı andan itibaren hepsi Turizmin içinde ve de aktif noktalarında. 4-Hepsi Uzungöl´e ve de Karadenize aşık olan Gençlerimiz 5-Turizm anlamında hepsi kendilerini sürekli olarak yeniliyor gençlerimiz.Turizm sezonu dışında hepsi Ülkemizde ve de yurt dışında düzenledikleri Gezi Organizasyonu ile Dünyadaki gelişmeleri takip ediyor ve de bu gelişmeleri Uzungöl´de de Müşterilerimizin hizmetine sunmaya çalışıyor.

SOHBET ORTAMINDA TOPLANTI

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleştirilen Toplantı iki bölümden oluştu.Birinci Bölümde Kaymakam İhsan Ayrancı ve Belediye Başkanı Hanefi Tok tarafından Turizm Sezonu ve Uzungöl´ü ziyarete gelen misafirlerimizin Beldemizden memnun ve de mutlu bir şekilde ayrılabilmesi için dikkar edilmesi gereken konular değerlendirildi. Turizmde Dünya Markası olmuş olan Uzungöl´ün Hizmet Kalitesi anlamında da Dünya Markası bir Turizm Merkezi olduğu ifade edilen toplantıda Hizmet Kalitesi anlamında eksik olarak tespşit edilen konular toplantıda değerlendirildi ve de bu konulardsa Turizmcilerimizin daha dikkatli davranmaları istendi. Toplantının ikinci bölümünde ise Genç Turizmciler tarafından Uzungöl´de Misafirlerimize daha kaliteli Hizmet Sunabilmek amacı ile Kaymakam ve Belediye Başkanında talepler dile getirildi.

KAYMAKAM AYRANCI-UZUNGÖL YENİ SEZONA HAZIR

Ülkemizin ve Karadeniz Bölgesinin en önemli Turizm Merkezlerinden bir tanesi olan Ülkemizin Turizmdeki gurur kaynağı Uzungöl´ün her yönü ile 2018 Yılı sezonuna hazır olduğunu ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Uzungöl´ün Ülkemizin Turizm alanındaki Marka Değeri olduğunu ve de bu değeri daha da yukarılara taşımayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.Özellikle Yaz mevsiminde her gün onbinlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Uzungöl´de hizmet kalitesi ve de Müşteri Memnuniyetine çok büyük bir önem verdiklerini anımsatan Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı bu anlamda Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok ile birlikte belirli periyotlarda düzenledikleri toplantı ve sohbet etkinlikleri ile hem Turizmcilerize tavsiyelerini ilettiklerini hem de Turizmcilerimizin sorunlarını dinlediklerini sözlerine ekledi. Uzungöl´de bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının Turizmde Kalitenin yükseltilmesi anlamında çok büyük bir öneme sahip olduklarını ifade eden Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile düzenledikleri toplantı ve organizasyonlar ile Uzungöl Turizmine çok daha ileri seviyelere yükseltmeye çalıştıklarını sözlerine ekledi.

BAŞKAN TOK-UZUNGÖL BİZİM CAN DAMARIMIZ

Uzungöl´ün Turizm anlamında Ülkemizin en önemli Can Damarlarından bir tanesi olduğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara Belediyesi olarak her anlamda Uzungöl´ü geliştirmeye ve de büyütmeye çalıştıklarını bu anlamda da yoğun bir tempo içerisinde çalıştıklarını sözlerine ekledi.Çaykara Belediyesi olarak İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu´nun kıymetli katkıları ile Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Uzungöl´ün Turizm alanında Lider bir Turizm Merkezi olarak insanlarımıza hizmet verebilmesi için Uzungölde alt yapı yatırımlşarına çok büyük bir hız ile devam ettiklerini anımsatan Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Uzungöl´ün altyapı soprunlarını sıra ile ele aldıklarını ,çözüme kavuşturduklarını ve de çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Uzungöl´ün Tüm sorunlarını çözüme kavuşturduklarını sözlerine ekledi. Uzungöl´de alternatif Turizm aktivitelerine çok büyük bir önem verdiklerini ifade eden Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok Çaykara Belediyesi olarak sadece 2017 Yılı içerisinde Uzungöl´e kazandırdıkları Seyir Terası ve Macera Parkı ile Uzungöl Turizmine farklı bir zenginlik ve de güzellik kattıklarını sözlerine ekledi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 887
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 446
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 403
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 333
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 263
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 137
Ankara'daki tren kazansından T... 136
Trabzon'da şampiyonada yarışac... 132
Personel Şube Müdürü Ercan pol... 125
Törenle Dünya evine girdiler 121
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 84
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 83
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 49
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv