Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Kadınlardan Ayvazoğlu’na tam destek…

11.06.2018 10:39 tarihinde yayınlandı
Kadınlardan Ayvazoğlu’na tam destek…

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu, seçim çalışmalarına Yomra, Arsin, Maçka ve Ortahisar’da devam etti. Yomra halk pazarındaki esnaflarla tek tek sohbet eden Ayvazoğlu sonrasında Arsin’de iki ayrı evde sandık bazlı ev toplantısı yaparak kadınlarla buluştu. Yomra ve Arsin’deki programların ardından Maçka’da geniş katılımlı bir ev toplantısı gerçekleştiren Ayvazoğlu burada 24 Haziran’daki seçimlerin önemini detaylıca anlatıp katılımcıların sorularını cevaplandırdı. İftarı Ortahisar’da AK Parti’de görev almış kadınlarla birlikte yapan Ayvazoğlu’na ilgi ve destek görülmeye değerdi. İftara katılanlarla tek tek selamlaşan Ayvazoğlu bu birlik ve beraberliği pekiştiren buluşmayı düşündüğü için de takdir edildi.

"BUGÜNLERE KOLAY GELMEDİK "

Kadınlarla buluşmada önemli açıklamalar yapan Ayvazoğlu, “Böyle bir organizasyon hep aklımızda idi. Çok yoğun bir süreçten geçtik ve bu güzel buluşmayı hep ertelemek durumunda kaldık. Milletvekili Adayı olarak huzurunuzdayım fakat bugünlere kadar kolay gelmedik. Ben de sizler gibi partimizin kuruluşundan beri bu davaya hizmet etmekteyim ve o yüzden sizi çok yakından tanıyorum. Birlikteliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirmek için böyle bir program düşündük. Davetimize icabet ettiğiniz için de her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Saflarımızı sıklaştırmak ve her şeyden önce bir ekip olma adına böyle organizasyonlar çok önemli, yine hep birlikte başaracağız ve birlikte kazanacağız” dedi.

"SEVGİYLE YOLA DEVAM "

Sevgi ve muhabbetle yollarına devam edeceklerini ifade eden Ayvazoğlu, “Birbirimizi unutmadan, onun bunun dediğine aldırış etmeden yolumuza devam edeceğiz. Kadınlarımızın AK Parti’nin kuruluşundaki emeği yadsınamaz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi kadınsız bir siyaset düşünülemez ve kadınların sorunları çözülmeden ülkenin sorunları çözülemez. Partimiz kurulduğundan beri Kadın Kollarımıza verilen önemi de söylem ve eylemlerin de görüyoruz. Ne mutlu bize ki böyle bir liderin arkasında siyaset yapıyoruz. 16 yıllık AK Parti’nin siyasi tarihinde her birinizin emeği var, her birinizde Allah razı olsun. Biz kocaman bir aileyiz ve başarı ekip işidir. Zaferler tek başına kazanılmaz ekipçe kazanılır, desteğiniz ve çalışmanız çok önemli. İyi ki varsınız.” diye konuştu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 1119
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 575
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 540
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 436
Ankara'daki tren kazansından T... 414
Trabzon'da şampiyonada yarışac... 407
Personel Şube Müdürü Ercan pol... 385
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 361
İnşaat Mühendisi Nurhayat Zaim... 205
Çaykara´da Kepçe Operatörünün ... 169
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 166
Törenle Dünya evine girdiler 150
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 115
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 113
'Davaya Adanmış Ömürler ' Adlı... 88
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 77
Vali Ustaoğlu’ndan Çaykara’ya ... 28
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv