Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

İyi parti Trabzon İl Başkanı Azmi KUVVETLİ’nin Teşekkür Mesajı

25.06.2018 08:48 tarihinde yayınlandı
İyi parti Trabzon İl Başkanı Azmi KUVVETLİ’nin Teşekkür Mesajı

Öncelikle seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Ancak 16 yıldır ülkemizi yönetenlerin geçmişte yaptıklarına bakarsak gelecek dönemde de hayırlı işler yapacaklarına inanmıyorum. Değerli arkadaşlar, Ülkemizin bozulan devlet işleyişini düzeltmek, iç barışı sağlayarak, gerginliği azaltmak, huzuru getirmek, devlet ve millet arasında oluşan uçurumu gidermek ve ülke insanımıza nefes aldırmak, modern dünya ile barış içinde yaşamak için yola çıkan partimizi başarısız olarak görenler olabilir, ancak unutulmaması gereken bazı gerçekler göz ardı edilmemelidir.

İYİ parti yaklaşık 8 ay önce kurulmuş bir siyasi partidir. Bu süre içinde ekonomik sıkıntılara rağmen Türkiye genelinde il, ilçe ve mahalle teşkilatlanmasını tamamlamadan erken seçime gitmek zorunda kaldık. Önce seçime giremez dediler, seçime girdik ancak devlet yardımı almadan ve ulusal basının uyguladığı sansüre rağmen dimdik ayakta kalmayı başardık. Cumhurbaşkanlığında genel başkanımızla 2. tura kalması halinde seçimi kazanamayacağını anlayanlar, diğer bir Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İNCE beyi öne çıkaran ve bunu havuz medyası aracılığı ile pompalayanlar Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmıştır. Bu ifadelerimden seçimlerin sonuçlarını asla tartışmıyorum sadece bir gerçeği bilginize sunmak istiyorum.

Değerli Trabzon’ lular; Bütün bu olumsuzluklara bakıldığı zaman 100 yıllık bir CHP yüzde 22 oy aldı. 50 yıllık bir MHP yüzde 11 oy aldı. AK Parti bütün devlet güçleriyle, imkanlarıyla, bu saydığım siyasi partilerin kasalarında ciddi paralarla kampanya yaptılar, o da yüzde 41 oy aldı. Kürt siyasi hareketinin temsilcisi konumundaki HDP yüzde 11 oy aldı. Emeklilerin harçlıkları, gönüllülerin parasıyla, devletten tek kuruş almayan İYİ Parti yüzde 10 oy aldı. Trabzon’ da yüzde 11.2 civarın da oy alarak bir milletvekili çıkararak Hüseyin ÖRS hocamızı parlamentoya göndermeyi bir başarı olarak değerlendiriyorum. Bu başarıya katkı veren başta sizler olmak üzere tüm teşkilatlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Yeni ve İyi bir partiyiz milletin takdirini kazanarak ve Allahın izni ile Türkiye’yi yönetmeye talibiz. Sabırla ve büyük bir şevkle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun Allaha emanet olun.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Kılıçdaroğlu İstanbul için Tra... 1128
Ahmet Kaan Gür 16 yaşında kaza... 1118
Mazhar Yıldırımhan adaylığını ... 1046
Ergin Aydın Büyükşehir Belediy... 984
AK Parti Trabzon aday adayları... 963
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 491
Eski Belediye Başkanı Namık Ke... 281
CHP'den Trabzon'a yerel seçim ... 270
İbrahim Çelebi Çaykara için AK... 266
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 131
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 68
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 66
Törenle Dünya evine girdiler 56
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 32
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 16
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 15
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv