Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Ergin Aydın Trabzon'u Arşınlıyor !

17.05.2018 10:36 tarihinde yayınlandı
Ergin Aydın Trabzon'u Arşınlıyor !

ŞEHRİM 2023 TRABZON'A GELİYOR!
AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığının "kimlikli şehirler" adı altında belirlediği şehirlere vatandaşların sorunlarını dinlemek için görevlendirdiği "Şehrim 2023" otobüsü Trabzon’a geldi. Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı ve Şehir, Çevre Ve Kültür Başkanı Mustafa Albayrak, AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkarak, tıpkı Türkiye’nin 2023 hedefleri gibi her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiğini söyledi. Şehrim 2023 otobüsünün 17 Mayıs Perşembe, 18 Mayıs Cuma ve 19 Mayıs Cumartesi günleri Trabzon Meydan Parkı önünde Trabzonlular ile bir araya geleceğini ifade eden Albayrak ayrıca 17 Mayıs Perşembe günü Şehrim 2023 otobüsünün önünde basın açıklaması da düzenleneceğini bildirdi.

KARAOĞLU’NUN YERİNE KİM GELDİ?

Ortahisar Belediyesi Meclis Üyesi ve aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyesi olarak görev yaparken Milletvekilliği Aday Adaylığı için istifa eden Mehmet Karaoğlu’nun yerine Büyükşehir Meclisi’nde Nusret Onur gelirken Ortahisar Belediyesi Meclisi’ne ise Cemal Tonyalı geldi. Diğer yandan Ortahisar Belediyesi Meclisi Üyesi iken yine Milletvekilliği Aday Adaylığı için istifa eden Hatice Öztürk’ün yerine ise Hacı Kaya görev aldı. Tonyalı ve Kaya, Haziran ayı meclis toplantılarında yer alacaklar.

AYDIN TRABZON'U ARŞINLIYOR

AK Parti’den Trabzon Milletvekili Aday Adayı olan Ergin Aydın Trabzon’u adeta arşınlıyor. İki dönem Trabzon Belediye Başkan Yardımcılığı ve AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevinde de bulunan Aydın’ın bu dönem milletvekilliği adaylığına şehirde kesin gözüyle bakılıyor. Diğer yandan AK Parti’de Cuma günü bir eleme daha yapılacağı ve en son kalan 8 isim içinden altı ismin belirleneceği belirtiliyor.

SU FATURASINDA YENİ DÖNEM

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Trabzonluların "ALO 185 TİSKİ MAVİ HAT"tı arayarak su faturalarını ödeyebildiği belirtildi. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Büyükşehir Belediyesi Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürlüğünün 'çözüm merkezi' olan 'ALO 185 TİSKİ MAVİ HAT' 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak Trabzon'a hizmet veriyor. Birçok hizmeti Trabzonlulara sunan ALO 185 TİSKİ MAVİ HAT, Türkiye'de ilk ve tek olan yeni bir uygulamayı daha hizmete sundu. Trabzonlular tüm GSM operatörleri ve sabit hatlar üzerinden 185'i arayarak kredi kartı ile su faturalarını ödeyebiliyor. Borç sorgulama seçeneğini tuşlayarak TC kimlik numarası veya vergi kimlik numarası ile giriş yapan aboneler, fatura tutarını öğrenebiliyor ve kredi kartı ile anında ödeme yapabiliyor. Bu uygulama Türkiye genelindeki Büyükşehir belediyeleri arasında ilk ve tek olarak Trabzon'da gerçekleştiriliyor”

KALECİK AÇILIYOR

Trabzon'un Araklı ilçesinin Kalecik Mahallesi’nde bulunan tarihi kale ve yanında denizle bitişik alana turizm çalışması gerçekleştirildi. Tarihi Kalecik Kalesi’nin yapısına uygun projelendirme yapıldı. Belediye Başkanı Recep Çebi yapımı tamamlanan projede son incelemeleri gerçekleştirerek Ramazan Bayramı’ndan sonra açılışın gerçekleştirileceğini söyledi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 747
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 338
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 305
İbrahim Çelebi Çaykara için AK... 303
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 295
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 109
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 107
Törenle Dünya evine girdiler 92
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 54
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 54
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 20
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv