Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Coradan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

30.10.2018 08:41 tarihinde yayınlandı
Coradan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Bugün; kökleri maziye, gözü atiye doğru uzanan Türkiye Cumhuriyeti bu ilham ve cesaretle kuruluşunun 95. yıl dönümünü büyük bir coşku ile idrak etmektedir. Ülkemizin yetiştirdiği gençler bu bilinç ve kararlılıkla geleceğe emin adımlarla yürümektedirler. Bu yürüyüş; görev anlayışında millete efendi değil, milletin hizmetkarı olma yürüyüşüdür. 1923 yılında İstiklal Mücadelesinden zaferle, ancak bitap çıkmış olan aziz Türk Milleti, banisi olan Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın liderliğinde her alanda muasır medeniyeti yakalama mücadelesini sürdürecektir.
Devletimizin geleceği yerli ve milli bir anlayışla çok sağlam zeminde ilerlemektedir. Ak Parti Hükümetleri döneminde; eğitim, sağlık, ulaşım, sanayi, güvenlik alanında önemli adımlar atılarak çağdaş ve müreffeh bir ülke inşa etme mücadelemiz büyük bir azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Bilhassa bugün bu anlamlı günde dünyanın en büyük havalimanının açılışını ülkemizde gerçekleştirmekteyiz.Aydınlık ,güçlü ve zengin bir Türkiye yolunda geleceğe emin adımlarla yürüyoruz . Cumhuriyetin teminatı demokrasimize yönelik her türlü saldırıya karşı koyarak egemenlik milletindir ilkesini her şartta muhafaza ediyor ve yüceltiyoruz Bu vesileyle, bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere geçmişte ve bugünde Anadolu’yu vatan yapma mücadelesinde gözünü kırpmadan kendisini feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diler, 95. yılda şanlı Cumhuriyetimizin sonsuza dek bu topraklarda yeşeren bir çınar olarak devam etmesini Niyaz ederim. ile ilgili görsel sonucu bir gün önce Bugün; kökleri maziye, gözü atiye doğru uzanan Türkiye Cumhuriyeti bu ilham ve cesaretle kuruluşunun 95. yıl dönümünü büyük bir coşku ile idrak etmektedir. Ülkemizin yetiştirdiği gençler bu bilinç ve kararlılıkla geleceğe emin adımlarla yürümektedirler. Bu yürüyüş; görev anlayışında millete efendi değil, milletin hizmetkarı olma yürüyüşüdür. 1923 yılında İstiklal Mücadelesinden zaferle, ancak bitap çıkmış olan aziz Türk Milleti, banisi olan Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın liderliğinde her alanda muasır medeniyeti yakalama mücadelesini sürdürecektir. Devletimizin geleceği yerli ve milli bir anlayışla çok sağlam zeminde ilerlemektedir.

Ak Parti Hükümetleri döneminde; eğitim, sağlık, ulaşım, sanayi, güvenlik alanında önemli adımlar atılarak çağdaş ve müreffeh bir ülke inşa etme mücadelemiz büyük bir azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Bilhassa bugün bu anlamlı günde dünyanın en büyük havalimanının açılışını ülkemizde gerçekleştirmekteyiz.Aydınlık ,güçlü ve zengin bir Türkiye yolunda geleceğe emin adımlarla yürüyoruz . Cumhuriyetin teminatı demokrasimize yönelik her türlü saldırıya karşı koyarak egemenlik milletindir ilkesini her şartta muhafaza ediyor ve yüceltiyoruz Bu vesileyle, bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere geçmişte ve bugünde Anadolu’yu vatan yapma mücadelesinde gözünü kırpmadan kendisini feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diler, 95. yılda şanlı Cumhuriyetimizin sonsuza dek bu topraklarda yeşeren bir çınar olarak devam etmesini Niyaz ederim. ile ilgili görsel sonucu bir gün önce Bugün; kökleri maziye, gözü atiye doğru uzanan Türkiye Cumhuriyeti bu ilham ve cesaretle kuruluşunun 95. yıl dönümünü büyük bir coşku ile idrak etmektedir.

Ülkemizin yetiştirdiği gençler bu bilinç ve kararlılıkla geleceğe emin adımlarla yürümektedirler. Bu yürüyüş; görev anlayışında millete efendi değil, milletin hizmetkarı olma yürüyüşüdür. 1923 yılında İstiklal Mücadelesinden zaferle, ancak bitap çıkmış olan aziz Türk Milleti, banisi olan Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın liderliğinde her alanda muasır medeniyeti yakalama mücadelesini sürdürecektir. Devletimizin geleceği yerli ve milli bir anlayışla çok sağlam zeminde ilerlemektedir. Ak Parti Hükümetleri döneminde; eğitim, sağlık, ulaşım, sanayi, güvenlik alanında önemli adımlar atılarak çağdaş ve müreffeh bir ülke inşa etme mücadelemiz büyük bir azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Bilhassa bugün bu anlamlı günde dünyanın en büyük havalimanının açılışını ülkemizde gerçekleştirmekteyiz.Aydınlık ,güçlü ve zengin bir Türkiye yolunda geleceğe emin adımlarla yürüyoruz . Cumhuriyetin teminatı demokrasimize yönelik her türlü saldırıya karşı koyarak egemenlik milletindir ilkesini her şartta muhafaza ediyor ve yüceltiyoruz Bu vesileyle, bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere geçmişte ve bugünde Anadolu’yu vatan yapma mücadelesinde gözünü kırpmadan kendisini feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diler, 95. yılda şanlı Cumhuriyetimizin sonsuza dek bu topraklarda yeşeren bir çınar olarak devam etmesini Niyaz ederim.

ile ilgili görsel sonucu bir gün önce Bugün; kökleri maziye, gözü atiye doğru uzanan Türkiye Cumhuriyeti bu ilham ve cesaretle kuruluşunun 95. yıl dönümünü büyük bir coşku ile idrak etmektedir. Ülkemizin yetiştirdiği gençler bu bilinç ve kararlılıkla geleceğe emin adımlarla yürümektedirler. Bu yürüyüş; görev anlayışında millete efendi değil, milletin hizmetkarı olma yürüyüşüdür. 1923 yılında İstiklal Mücadelesinden zaferle, ancak bitap çıkmış olan aziz Türk Milleti, banisi olan Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın liderliğinde her alanda muasır medeniyeti yakalama mücadelesini sürdürecektir. Devletimizin geleceği yerli ve milli bir anlayışla çok sağlam zeminde ilerlemektedir. Ak Parti Hükümetleri döneminde; eğitim, sağlık, ulaşım, sanayi, güvenlik alanında önemli adımlar atılarak çağdaş ve müreffeh bir ülke inşa etme mücadelemiz büyük bir azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Bilhassa bugün bu anlamlı günde dünyanın en büyük havalimanının açılışını ülkemizde gerçekleştirmekteyiz.Aydınlık ,güçlü ve zengin bir Türkiye yolunda geleceğe emin adımlarla yürüyoruz .

Cumhuriyetin teminatı demokrasimize yönelik her türlü saldırıya karşı koyarak egemenlik milletindir ilkesini her şartta muhafaza ediyor ve yüceltiyoruz Bu vesileyle, bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere geçmişte ve bugünde Anadolu’yu vatan yapma mücadelesinde gözünü kırpmadan kendisini feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diler, 95. yılda şanlı Cumhuriyetimizin sonsuza dek bu topraklarda yeşeren bir çınar olarak devam etmesini Niyaz ederim. ile ilgili görsel sonucu Bugün; kökleri maziye, gözü atiye doğru uzanan Türkiye Cumhuriyeti bu ilham ve cesaretle kuruluşunun 95. yıl dönümünü büyük bir coşku ile idrak etmektedir. Ülkemizin yetiştirdiği gençler bu bilinç ve kararlılıkla geleceğe emin adımlarla yürümektedirler. Bu yürüyüş; görev anlayışında millete efendi değil, milletin hizmetkarı olma yürüyüşüdür.

1923 yılında İstiklal Mücadelesinden zaferle, ancak bitap çıkmış olan aziz Türk Milleti, banisi olan Gazi Mustafa Kemal Paşa’nın liderliğinde her alanda muasır medeniyeti yakalama mücadelesini sürdürecektir. Devletimizin geleceği yerli ve milli bir anlayışla çok sağlam zeminde ilerlemektedir. Ak Parti Hükümetleri döneminde; eğitim, sağlık, ulaşım, sanayi, güvenlik alanında önemli adımlar atılarak çağdaş ve müreffeh bir ülke inşa etme mücadelemiz büyük bir azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Bilhassa bugün bu anlamlı günde dünyanın en büyük havalimanının açılışını ülkemizde gerçekleştirmekteyiz.Aydınlık ,güçlü ve zengin bir Türkiye yolunda geleceğe emin adımlarla yürüyoruz .

Cumhuriyetin teminatı demokrasimize yönelik her türlü saldırıya karşı koyarak egemenlik milletindir ilkesini her şartta muhafaza ediyor ve yüceltiyoruz Bu vesileyle, bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere geçmişte ve bugünde Anadolu’yu vatan yapma mücadelesinde gözünü kırpmadan kendisini feda eden tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diler, 95. yılda şanlı Cumhuriyetimizin sonsuza dek bu topraklarda yeşeren bir çınar olarak devam etmesini Niyaz ederim. dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
TÜİK Trabzon Bölge Müdürü Haka... 1707
Trabzon'da "Son Patroniçe" yen... 1656
""Çaykaranın Parlayan Yıldızı ... 1616
Çaykaralı Sosyolog, Avukat Neş... 1607
Avcılar Belediye Başkan adayı ... 1106
Başkan Ağaoğlu'ndan taraftara ... 1100
Zihni Ağırman yazdı ‘’Övünmek ... 1063
Hakyemez’i binler uğurladı 887
Asgari ücret belli oldu 387
Bir çok ilde okullar tatil edi... 374
Çaykaralı Hemşehrimiz Bilal Şe... 357
İbrahim Akyüz Çaykarada vefat ... 346
Uçakla yolculuk yapacaklara kr... 338
MTV 2019'da ne kadar artıyor? 221
Trabzon’da 12 ilçede elektrik ... 30
İcra görevlilerini görünce sin... 29
Trabzonspor gençleşti! 19
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv