Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Çaykaralı Sosyolog, Avukat Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için Aday Adaylığını açıkladı !

19.12.2018 11:18 tarihinde yayınlandı
Çaykaralı Sosyolog, Avukat Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa için Aday Adaylığını açıkladı !

Çaykara’nın Çayırboa mahallesinden olan Avukat Neşe Fazlıoğlu Mert Ak Parti’den Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusu yapmıştı. Neşe Fazlıoğlu Mert Gaziosmanpaşa’da yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine toplayan bir isim oldu.

Her gittiği yerde ilgi odağı olan Mert çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Neşe Fazlıoğlu Mert Ak Partinin ilk kurlusunda görev almış kurucular kurulu üyelerini, Ak Partide geçmişte görev yapmış fakat günümüzde görev almamış isimleri de tek tek ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. En yakın Rakibine 203 oy fark attı Gaziosmanpaşa İlçesinde hayli aktif olan Avukat Neşe Fazlıoğlu Mert yerel haber sitesi Gaziosmanpaşahaber (gophaber) in sosyal paylaşım sitesinde “Ak Parti Gaziosmanpaşa’da Kimi Belediye Başkanı Adayı Görmek İstersiniz” başlığı altında takipçileriyle yaptığı ankette Neşe Fazlıoğlu Mert şu ana kadar 403 oy alarak en yakın rakibinden 203 oy önde birinci sırada görülüyor.

Anket 18 Aralık gece 22.00 ‘da sona erecek Bilgi, birikim, donanım ve yönetici olarak yeterliği sahip olan Av. Neşe Fazlıoğlu Mert, anne ve kadın olması dolayısı ile konuları daha ince görüp, hassasiyetle ve maneviyatla yaklaşacak gibi görülüyor. Avukat Neşe Fazlıoğlu Mert Kimdir ? Annesi Asufoliza (Derindere) Babası Çayıroba (Yente) mahallesinden olan Neşe Fazlıoğlu Mert 1965 yılında Gaziosmanpaşa’da doğdu. İlkokulu Gazisomanpaşa Cemal Gürsel İlkokulunda, orta ve lise eğitimini ise Gaziosmanpaşa/ Küçükköy Vefa Poyraz Lisesinde tamamladı Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde bitirdi. Aynı üniversitenin Sosyoloji bölümünde ikinci lisansını tamamladı.

Mali Hukuk alanında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde devam etmektedir. Aynı zamanda Arabuluculuk ve İş Hukuku Bilirkişi ünvanlarıda mevcuttur. Siyasi çalışmalarına 2001 yılında yılında Ak Parti Gazisosmanpaşa İlçe Yönetim Kurulu üyesi olarak başladı. Aynı süre zarfı içerisinde iki yıl boyunca kadın kolları ilçe yürütme kurulu üyeliğini, ilçe Anakademe Yönetim Kurulu üyeliği ile beraber sürdürdü. İki dönem arkalıksız 2006 yılının sonuna kadar ilçe yönetim kurulu üyeliği görevine devam etti. Seçim koordinasyon merkezleri bünyesinde müşahit eğitimleri seminerleri verdi.

Her seçim dönemi aktif olarak sahada yer aldı. Ak Parti il başkanlığının düzenlediği Siyaset Akademisinde eğitim aldı. Geçmişte aile şirketlerinde yöneticilik, hastane yöneticiliği, serbest avukatlık, Küçükköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Hukuk Müşavirliği, Belediye şirketinde yöneticilik ve hukuk müşavirliği gibi görevler yaptı. Halen aile şirketlerinde yöneticilik ve halihazırda serbest avukat, arabulucu ve İş Hukuku Bilirkişi unvanlarıyla kendi bürosunda çalışma hayatına devam etmektedir.Avukat Neşe Fazlıoğlu Mert evli ve 3 çocuk annesidir.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
TÜİK Trabzon Bölge Müdürü Haka... 1707
Trabzon'da "Son Patroniçe" yen... 1656
""Çaykaranın Parlayan Yıldızı ... 1615
Çaykaralı Sosyolog, Avukat Neş... 1607
Avcılar Belediye Başkan adayı ... 1106
Başkan Ağaoğlu'ndan taraftara ... 1100
Zihni Ağırman yazdı ‘’Övünmek ... 1062
Hakyemez’i binler uğurladı 886
Asgari ücret belli oldu 386
Bir çok ilde okullar tatil edi... 373
Çaykaralı Hemşehrimiz Bilal Şe... 356
İbrahim Akyüz Çaykarada vefat ... 345
Uçakla yolculuk yapacaklara kr... 337
MTV 2019'da ne kadar artıyor? 221
Trabzon’da 12 ilçede elektrik ... 30
İcra görevlilerini görünce sin... 29
Trabzonspor gençleşti! 19
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv