Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Çaykaralı Kaymakamlarin Yeni Yerleri

30.10.2018 09:07 tarihinde yayınlandı
Çaykaralı Kaymakamlarin Yeni Yerleri

104. Dönem Kaymakamlık Kursu sonucu kura çekimi yapıldı. Çaykaralı Kaymakamların yeni görev yerleri belli oldu. Hasan Hüsnü Türker Artvin Borçka Kaymakamlığı, Aziz Oğuz Alemdaroğlu Kayseri Pınarbaşı Kaymakamlığı, Bülent Şimşek Ordu Kumru Kaymakamlığı’nı çekti. Çaykaralı Kaymakamlarımız Kararnamenin yayınlanmasının ardından görev yerlerinde Kaymakam olarak görevlerine başlayacaklar.

Kaymakam Bülent Şimşek Kimdir?

Çaykara Köknar Mahalleli bir ailenin evladı olarak 1985 Yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini İstanbul’da, yüksek öğrenimini ise Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamladı. 2011-2015 yılları arasında Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulunda Vergi Müfettişi olarak görev yaptı. 2015 Yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 104. Dönem Edirne Kaymakam Adayı olarak atandı. Tekirdağ Muratlı ve Sakarya Kaynarca ilçelerinde Kaymakam Refikliği, İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında Teftiş Stajını tamamladı. Çeşitli ilçelerde Kaymakam Vekilliği yapan Şimşek Kumru Kaymakamlığı görevine asaleten atandı. Kaymakam Bülent Şimşek evli olup bir çocuk babasıdır.

Hasan Hüsnü Türker Kimdir?

Trabzon İli Çaykara İlçesi Soğanlı Mahallesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Çaykara’da, yüksek öğrenimini Kocaeli Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden tamamladı. 2008-2015 yılları arasında Maliye Bakanlığında Gelir Uzmanı olarak çalıştı. 2015 yılında İçişleri Bakanlığının açtığı Kaymakamlık sınavını kazanarak 104. Dönem Edirne Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amiri mesleğine intisap etti. Trabzon Of ve Kocaeli Dilovası ilçelerinde Kaymakam Refikliği; Samsun Atakum ilçesi ve İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında teftiş stajı görevini tamamladı. 

Aziz Oğuz Alemdaroğlu Kimdir?

01.09.1990 tarihinde Çambaşılı bir baba ile Şahinkayalı bir annenin evladı olarak Çaykara’da doğdu. İlköğrenimini köy okulunda tamamladı. Lise öğrenimini Trabzon Lisesinde, üniversite öğrenimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde 2009-2013 yılları arasında tamamladı. Üniversite yıllarında kurucuları arasında yer aldığı Köprü Grubu Gençlik Derneğiyle gençlik sorunlarının çözümü üzerine çalışmalarda bulundu. 2015 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Çeşitli ilçelerde Kaymakam Vekilliği yapan Alemdaroğlu Kayseri Pınarbaşı Kaymakamlığı görevine asaleten atandı. Aziz Oğuz Alemdarolu evlidir. Tatlı Haber Gazetesi olarak asaleten atanan kaymakamlarımızda görev yerlerinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 945
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 519
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 416
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 341
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 337
Ankara'daki tren kazansından T... 210
Trabzon'da şampiyonada yarışac... 207
Personel Şube Müdürü Ercan pol... 190
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 146
Törenle Dünya evine girdiler 128
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 92
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 91
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 58
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv