Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

Bakan Soylu Of Hükümet Konağı açılışını yaptı

04.06.2018 09:14 tarihinde yayınlandı
Bakan Soylu Of Hükümet Konağı açılışını yaptı

Bakan Soylu halka şöyle hitap etti: “Bu güzel ülkede ne yapılıyorsa biliniz ki sizin iradenizle yapılıyor ama elbette ki bu kararlılığı bilen, anlayan, bundan güç alan bir siyasi irade ve lider vardır. Bakan Soylu Of Hükümet Konağı açılışını yaptı

GÜNDEM01 HAZİRAN 2018

İşte o lider Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan’ın Of’a sevgi ve hasretlerini getirdim. Bizi buradan güçlü Ankara’ya gönderin dedim. Hatırlıyorum. Siz bize güç verdiniz, partimiz, Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız bizi önce Çalışma Bakanı sonra İçişleri Bakanı yaptı. Gelemediğim zamanlar oldu ama buralar hep burnumda tüttü. Elimizden geldiğince çalıştık. Şehir hastanemizin yakında ihalesi yapılıyor. Arsin’de binlerce kişiye imkan sağlayacak yeni bir iş alanı oluşuyor, Arsin yatırım adası ve ilk kez bir kanun Trabzon için çıktı.

Bitmeyen Şenol Güneş kompleksini bitireceğiz dedik ve bitirdik. Trabzon’da ağız diş sağlığı hastanesi var ve uzun zamandır bitmiyordu onu da bitirdik. Trabzon’a 2 üniversite dedi ve KTÜ’nün yanında Trabzon üniversitesinin oluşmasını sağladık. Erzincan Trabzon demiryolunu söyledik, uygulama projesi çıktı. Bayburt’u Çaykara’ya bağlayacak muhteşem bir tünel yapılıyor. 2 buçuk yılda görevde olduğumz sürece ilçelerimizin hükümet konaklarını yaptık, Of, Yomra, Araklı, Dernekpazarı… İlçelerimize yapılan tek hizmet sadece bunlar değil.

İnşallah bu hizmetler devam edecektir. Cumhurbaşkanımız sefer görev emriyle çalışıyoruz. Mesele hizmet ve memleket meselesidir. Şimdi İstanbul’da 2. bölgeden milletvekili adaylığımızı devam ettireceğiz. Gücüm, takatim neye yeterse, hangi görevde olursam olayım bize vermiş olduğunuz şerefin borcunu ödeyebilmek için sizlere amadeyim. Of hükümet konağımızın bir an önce tamamlanıp açılışının yapılması için başkanımızı, kaymakamımızı, müteahhiti bezdirdir. Nihayet açılışımızı yapıyoruz. İnşallah Adalet binamız da önümüzdeki dönemin en güzel eserlerinden biri olarak kazandırmış olacağız ve hep birlikte Of’umuzun daha gelişmiş olması için çalışacağız. Müteahhitinden mühendisine valilik personelinden işçisine kadar buraya emek veren herkese teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. ” Bakan Soylu’nun konuşmasının ardından kurdela kesilerek Of Hükümet Konağı’nın açılışı yapıldı.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 887
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 446
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 404
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 333
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 263
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 137
Ankara'daki tren kazansından T... 136
Trabzon'da şampiyonada yarışac... 132
Personel Şube Müdürü Ercan pol... 125
Törenle Dünya evine girdiler 121
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 84
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 83
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 50
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv