Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

AK Parti Trabzon Milletvekilliği için aday adayı Muhammed Kalkışım

29.04.2018 11:39 tarihinde yayınlandı
AK Parti Trabzon Milletvekilliği için aday adayı Muhammed Kalkışım

Başvuru yapanların arasında, Genç Müsiad Trabzon Şube Başkanı Muhammed Kalkışım da bulunuyor. Muhammed Kalkışım, AK Parti Trabzon İl Başkanlığı’na gelerek Trabzon milletvekili aday adaylığı için başvurusun yaptı. Başvurunun ardından konuşan Kalkışım, şu ifadelere yer verdi, “Ülke tarihimizde çok önemli yere sahip olacak bir seçimin arifesindeyiz. Ülkemiz, Milletimiz ve Trabzon içinde hayırlı bir seçim olmasını diliyorum.

27. Dönem Milletvekili Aday Adayı olmamdaki etkenler şunlardır Cumhurbaşkanımızın liderliğinde tüm Ak Parti kademelerinin bu ülkenin ve bilhassa biz gençlerin geleceğini düşünerek planladıkları 2023 , 2053 ve 2071 hedefleri varken , gençler olarak bizlere çizilen bu ufuklara , bu istikbale, büyük medeniyetimizin büyük davasını omuzlarımızda hissederek Geçmişi sorgulayarak, Geleceğe bakarak çalışmak asli görevimiz olmalıdır. Gençliğin özgüvenini, azmini her platformda gösterebilmesi için önünü açan, bizlere olan güvenini her fırsatta dile getiren Sayın Cumhurbaşkanımızın şüphesiz en büyük mutluluğu Aziz vatanımızın bekasını her şeyden önde tutan ve bu vatanın geleceğini inşa etmek isteyen gençlerin varlığı olacaktır.

Siyasette, bilimde, ekonomide, sporda hangi alanda olursak olalım gayemiz tek hedef uğruna bir ve dik olmaktır. O hedef vatanımızın, milletimizin bekasıdır. İşte bu sebeple aklımızı, irfanımızı, sağduyumuzu milletin kürsüsünde aşkla, heyecanla ortaya koymak ,geleceğe bakmak için bu kutlu yola çıktık. Takdir her ne olursa olsun ,aynı heyecanla , inançla ülkemizin bir genci olarak üzerimdeki hakkında farkına vararak çalışmaya davam edeceğim.” dedi.

MUHAMMED KALKIŞIM KİMDİR?

1988 yılında Trabzon'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon'da tamamladı. 2006 yılında Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü kazandı. Üniversiteden 2011 yılında dereceyle mezun oldu. 2017 yılında Avrasya Üniversitesi Fen Bilimler Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimine başladı ve halen devam etmektedir. 2011 yılında Kalkışım İnşaat Proje& Yapı firmasını kurarak ticari hayatına başlangıç yaptı. Mühendislik ve Mimarlık hizmetleri sunan firmanın kurucu yöneticisi olarak iş hayatına devam etmektedir. 2011 yılında üye olduğu İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesinde 2015-2017 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2017 yılında yapılan genel kurulda Oda Merkez Delegeleri-Asıl Üye olarak atandı ve görevine devam etmektedir. 2014 yılında üyesi olduğu Genç Müsiad sivil toplum kuruluşunda 2017 yılında 7. Dönem Genç Müsiad Trabzon Şube Başkanı görevine seçildi. Bu görevinden 27. Dönem Milletvekili AK Parti Aday Adayı olmak için istifa etmiş bulunmaktadır.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 1119
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 575
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 540
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 436
Ankara'daki tren kazansından T... 414
Trabzon'da şampiyonada yarışac... 407
Personel Şube Müdürü Ercan pol... 385
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 361
İnşaat Mühendisi Nurhayat Zaim... 205
Çaykara´da Kepçe Operatörünün ... 169
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 166
Törenle Dünya evine girdiler 150
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 115
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 113
'Davaya Adanmış Ömürler ' Adlı... 88
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 77
Vali Ustaoğlu’ndan Çaykara’ya ... 28
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv