Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

AK Parti Milletvekili Muhammet Balta, seçim gezilerini sürdürüyor

11.06.2018 10:42 tarihinde yayınlandı
AK Parti Milletvekili Muhammet Balta, seçim gezilerini sürdürüyor

İlçede esnaf ziyareti gerçekleştiren Balta Yavuz mahallesinde düzenlenen iftar programına da katılırken daha sonra kahvehane ve çay ocaklarında vatandaşlarla bir araya geldi. Teravih sonrası Yavuz Mahallesi Fatih sokakta yoğun kalabalığa hitap eden Milletvekili Muhammet Balta, Teşkilat mensuplarımız, aday adayları, partimize yakışır şekilde bütün ekip birlikte ziyaretler yapıyoruz. Elhamdülillah vatandaşımızın yoğun bir ilgi ve desteğinin devam ettiğini görmek bizleri mutlu ediyor. 24 Haziran’da ülkemizin geleceği açısından hayati önem taşıyan seçimleri gerçekleştireceğiz.

Türkiye düşmanları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bu büyümenin gerçekleşeceğini gördükleri için ellerinden geleni yapıyorlar. Ülkemizde var olan bu huzurun, bu istikrarın, bu büyümenin devam etmesi için, içteki ve dıştaki düşmanlara gereken cevabı verebilmek için herkesi sandığa gidip oy kullanmaya davet ediyorum. Ama milletimiz bizim arkamızda olduğu sürece, kimse Türkiye’nin sırtını yere getiremeyecektir. Yeni sistemle, 2023-2053-2071 hedeflerimize daha hızlı ulaşacağız” dedi. Milletvekili Balta sözlerini şöyle sürdürdü: “ Ziyaretlerimizde sizleri dinliyoruz. Bunları da not alıyoruz. Hem yatırım hem siyasi konularda ileri ki dönemlerde Cumhurbaşkanımıza ilgili birimlere iletmemiz gereken yerel konuları, yerele iletmemiz gereken konuları da takip ediyoruz. Ben bu yörenin evladıyım.

Havasını, suyunu, sahilini, yaylasını seviyorum. En önemlisi İnsanını Seviyorum. Çarşıbaşı’lı hemşerilerime hizmet etmek büyük bir onurdur. 16 yıllık süre zarfında şehrimize ilçelerimize, mahallelerimize yaptığımız birçok hizmetler var. Biz milletimize hizmetkâr olmaya geldik. Biz İleri derken, muhalefet geri diyor, biz yaptık, yaparız, yapacağız diyoruz, onlar yıkacağız diyor. Biz yapmak için destek istiyoruz. Trabzon’umuz son yıllarda birçok kazanım elde etti. Bu kazanımlardan Çarşıbaşı’mızda ziyadesiyle yararlandı. Bu bölgenin en önemli sorunu yol sorunu idi. Yavuz mahallesi grup yolumuz 9 Milyon TL ile ihale edildi. İnşallah en kısa sürede bu sorun ortadan kalkmış olacak. AK Parti’nin siyaseti hizmet siyasetidir.

Bu ve bunun gibi birçok projemiz yeni dönemde de devam edecek. Yaptık, ‘Yine yaparsa AK Parti yapar’ diyoruz. Hizmetlerin kat ve kat artması için, İstikrar için Cumhurbaşkanımızın yüksek bir oyla seçilmesi, onunda arkasında güçlü bir meclisin olması gerekiyor. Buradan edindiğim Halkımız, 16 yıldır olduğu gibi bu seçimde de en doğru kararını vererek AK Parti ile yolunda devam edecek.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 747
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 338
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 305
İbrahim Çelebi Çaykara için AK... 303
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 295
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 109
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 107
Törenle Dünya evine girdiler 92
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 54
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 54
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 20
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv