Para Piyasaları Yükleniyor ...

Hava Durumu Yükleniyor ...

3-Aralık Dünya Engelliler günü kutlandı

05.12.2018 22:52 tarihinde yayınlandı
3-Aralık Dünya Engelliler günü kutlandı

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Numume kampüsüToplantı salonunda Dünya Engelliler Günü kutlandı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Başhekim yardımcısı Dr Recai GENÇ Trabzon sağlıksen şube başkanı İdris AYDIN tarafında düzenlenen etkinlikte engelli vatandaşları anımsama ve onların engellerine çözüm üretme adına pastalı içecekli bir etkinlik düzenlendi.

Etkinlıkte Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma hastahanesi başhekim yardımcısı Dr Recai GENÇ açılış konuşmasını yaparak engelliler haftası nedeniyle bu gunun anlam ve ünemı üzerınde açıklamalarda bulundu.Daha sonra Sağlıksen Şube Başkanı İdris AYDIN söz alarak gerekli açıklamalarda bulunup engellilere daha samımı ve içten davranmanın ve onlara yardımcı olmanın önemı üzerınde vurgu yaptı. Hastahane içinde düzenlenen etkınlıkte kısım Yetkilisi  İbrahim KÜÇÜK  ve çok sayıda hastahane çalışanları katıldı.

Etkınlıkte pasta kesılıp katılımcılara ıkram edıldıkten sonra engellilerı anımsaması adına toplu resım çekilerek etkınlık son buldu.


 

Dr Recai GENÇ KİMDİR ?

1968 yılında Erzurum ili Aşkale ilçesinde doğdu İlk ve orta eğitimini Erzurum/Aşkale/Kandilli’de,Lise eğitimini Trabzon’da Affan Kitapçıoğlu Lisesinde 1983-84 yılında tamamladı. Tıp Eğitimime Eylül 1984-Şubat 1991 yılları arasında İstanbul Üniversitesi (Çapa) İstanbul Tıp fakültesinde tamamladı. 4 Yıllık Kamu Yönetimi Mezunu Hekimlik görevine 1991 yılı Mayıs Ayında Şırnak Merkez Sağlık Ocağında başladı. Muhtelif sağlık kurumlarında görev yaptıktan sonra; 2005 yılında Siirt 50.Yıl Devlet Hastanesi’nde başhekim yardımcılığı ve başhekim vekilliği, Siirt Kadın Doğum Hastanesi’nde başhekimlik yaptı, adı geçen hastanenin kurucularından. 07.02.2009 tarihinde Trabzon Göğüs Hastalıkları Hastanesinde ve kuruluşundan (19.09.2012 ) itibaren de Trabzon Ahievren Göğüs Kalp damar Cerrahi Eğitim Araştırma hastanesinde başhekim yardımcısı olarak, 03.11.2011 tarihinden 02.01.2014 tarihine kadar Trabzon Araklı Devlet Hastanesinde Başhekim olarak görev yaptı, 02.01.2014 tarihinden itibaren Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları
Para Piyasaları

Para Piyasaları
Yükleniyor ...

Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defterine Yazarmısınız

İzlenimlerinizi bizimle paylaşın

Deftere Yaz
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Yorumlananlar
Bugün
Bu Hafta
Bu Ay
Çok Okunanlar
Trabzon Büyükşehir’e Çaykaralı... 887
Çaykaralı Gönül Ağırman Trafik... 446
1.Bölgesel Sağlık Sempozyumu '... 403
Trabzon Valiliğine anlamlı ziy... 332
İşte Emniyet Müdürü'nü şehit e... 263
3-Aralık Dünya Engelliler günü... 136
Ankara'daki tren kazansından T... 135
Trabzon'da şampiyonada yarışac... 131
Personel Şube Müdürü Ercan pol... 125
Törenle Dünya evine girdiler 121
Doğduğum Topraklara Hizmete Ge... 84
Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim... 83
Türk Kahvesi Prostat Kanserini... 49
Namaz Vakitleri
Namaz Vakitleri
Yükleniyor...
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Şans Oyunları

Şans Oyunları
Yükleniyor ...

Duyurular
Günlük Gazeteler
Oku
Anket

Lütfen tercih yapınız !
Süper Lig
Süper Lig
Yükleniyor...
Linkler
Sayfalar
Flaş Haber
Özel Haber

Arşiv